Sponzoři

Czech Fullcontact Karate Oraganization hledá sponzory

               Czech Fullcontact Karate Oranization byla založena v roce 2017 věnuje se rozvoji kontaktních druhů karate v České republice.                           Naši sportovci se několikrát ročně zúčastní mezinárodních turnajů, campů a seminářů. CFKO je členem světové organizace Fullcontact Karate (WFKO).                                   WFKO plánuje, že se v roce 2024 Fullcontact Karate stane olympijským sportem.

Na co potřebujeme podporu sponzorů:

               Účast závodníků CFKO na vnitřních a mezinárodních turnajích (startovné závodníků na turnaje, příprava k soutěžím). Doprava na soutěže, ubytování, strava.                                     Vybavení týmu CFKO, kimona, chrániče, pásky atd. Kompletní oblečení reprezentace na mezinárodních soutěžích. Pro přípravu vnitřních turnajů v ČR, pronájem prostor, poháry, medaile apod. Vybavení tělocvičny klubů, tatami, lapy, boxovací pytle, apod.

Naším sponzorům nabízíme:

  • Reklamní bannery na webových stránkách CFKO. Reklama sponzorů na stránkách klubů v CFKO a na sociálních sítích-FB, Twitter, Instagram.
  • Reklamní plachty sponzora na turnajích pořádaných kluby naší organizace, zvláštní ceny od sponzora, a reklama na plakátech a letácích.
  • Reklama sponzora na oblečení sportovců, na kimonu závodníků nebo na dalších propagačních předmětech.

Pro více informací kontaktujte Mgr. Tatianu Bultaevu

Telefon: +420 737 529 432